MobiThermo 2017

MobiThermo 2017Program MobiThermo dostępny aktualnie na stronach sklepu Google Play spotkał się z pewnym zainteresowaniem ze strony użytkowników. Ponieważ był projektem realizowanym w dwuosobowym zespole, przy czym oprócz oczywistych funkcjonalności typowych dla każdej aplikacji OS Android, miał swoją część badawczo-naukową nadzorowaną i prowadzoną przez jednego z programistów, postanowiliśmy udostępnić poza sklepem Google Play jego najnowszą wersję do pobrania wprost z naszej witryny:

Pobierz MobiThermo 2017 [2.1 MB, apk]

W aplikacji, przede wszystkim zostały poprawione algorytmy aproksymowania temeperatury otoczenia ale również wprowadzono nowe funkcje, m. in. postulowaną przez użytkowników zmianę interwału wysyłania wiadomości tekstowych SMS.

Zachęcamy do pobierania aplikacji oraz instalowania na swoich smartfonach. W przypadku instalacji aplikacji z poza sklepu Google Play należy pamiętać o włączeniu jeden z opcji Zabezpieczeń telefonu, mowa tu o sekcji Nieznana źródłaZezwalaj na instalowanie aplikacji ze źródeł innych niż Sklep Play.

Prosimy również pamiętać o 2 ważnych aspektach użytkowania aplikacji:

  1. Smartfon powinien być cały czas podłączony do źródła zasilania – ładowarka.
  2. Aby pomiar temperatury otoczenia był możliwie precyzyjny najlepiej jest zdjąć tylną pokrywę obudowy, tak aby bateria urządzenia pozostawał odsłonięta oraz położyć telefon wyświetlaczem do dołu.